Podniková predajňa

AKTUÁLNE INFO: 

Platba je možná aj cez terminál.

INFO:

AKTUÁLNY CENNÍK A DOSTUPNOSŤ TOVARU (cenník sa aktualizuje v prípade zmeny)


Vážení zákazníci!

Predajňa je otvorená podľa bežných otváracích hodín. V prípade uzatvorenej predajni (zabezpečovanie dovozu tovaru...), prosím, akceptujte oznámenia na dverách.


Podniková predajňa v súčasnosti zabezpečuje predaj výrobkov maloodberateľom z produkcie Dusla, a.s. a tiež tovar od iných dodávateľov v rámci skupiny AGROFERT. Touto cestou by sme chceli pozvať všetkých zamestnancov spoločnosti Duslo, a.s., ale aj ostatných záujemcov o ponúkaný sortiment výrobkov, aby navštívili našu predajňu, ktorá je v prevádzke od 3.3.2014.

Otváracie hodiny:

pondelok až piatok od 7:00 do 12:00 hod., od 12:30 do 15:00 hod.

email: predajna@duslo.sk

Kontakt: 031/775 24 60


Z ponuky vyberáme nasledovné hnojivá určené pre maloodberateľov:

• Granulované hnojivá dusíkaté LAD a močovina, dusíkaté s obsahom síry a horčíka (DASA®, DASAMAG®). Tieto hnojivá sú vhodné na základné hnojenie dusíkom, sírou a horčíkom pre všetky typy plodín.


• Špeciálne hnojivo DUCANIT® je 100 % vodorozpustný liadok vápenatý, GG kvality. Produkt je dokonale rozpustný vo vode, preto sa používa v špeciálnom záhradníctve, na hydroponické pestovanie zeleniny, ovocia aj kvetov v skleníkoch, na kvapkové závlahy, resp. zálievku.


Predaj granulovaného hnojiva LAD 27% je regulovaný rozhodnutím Európskeho Parlamentu a Rady č. 1148/2019/ES ku dňa 01.02.2021.  

(predaj je umožnený výhradne pre podnikateľov v oblasti poľnohospodárskych činností)


• Kvapalné hnojivá DAM® a DUMAG®.

Oba tieto typy kvapalných hnojív sú vhodné ako na foliárnu aplikáciu (pozor na popálenie listov), tak aj na zálievku všetkých typov plodín.


Doterajší sortiment predávaných výrobkov je rozšírený o ďalšie druhy hnojív z produkcie našej skupiny AGROFERT. Konkrétne ide o hnojivá z produkcie Lovochemie,a. s. Lovosice a IKR Agrár:

  • CERERIT (NPK 8-13-11) je bezchloridová forma NPK najčastejšie používaná na základné hnojenie záhradných plodín.
  • LOVOGREEN (NPK 20-5-8+2MgO) je komplexné granulované hnojivo zelenej farby, špeciálne vyvinuté na hnojenie všetkých druhov trávnikov (okrasné trávniky, ihriská).
  • LOVOFLOR (NPK 4-2,5-3) je kvapalné hnojivo určené na aplikáciu zálievkou pre kvety ako exteriérové, tak aj interiérové.
  • Komplexné hnojivá NPK

Pre domácich majstrov a kutilov: Rôzne typy lepidiel DUVILAX v 250 g, 500 g, 1 kg, 5 kg a 30 kg balení.

 

Fotogaléria