Podniková predajňa

Vážení zákazníci!

Predajňa je otvorená podľa bežných otváracích hodín. Vzhľadom na pandémiu pracujeme výdajným spôsobom v obmedzenom režime, preto prosím, tolerujte možné obmedzenie tovaru. V prípade uzatvorenej predajni (zabezpečovanie dovozu tovaru), prosím, akceptujte oznámenia na dverách. Vstup do predajne jedine s respirátorom FFP2, KN95.

AKTUÁLNE INFO:

CERERIT(Lovochemie) a NPK (Hunfert) je už k dispozícii !

AKTUÁLNY CENNÍK A DOSTUPNOSŤ TOVARU

Podniková predajňa v súčasnosti zabezpečuje predaj výrobkov maloodberateľom z produkcie Dusla, a.s. a tiež tovar od iných dodávateľov v rámci skupiny AGROFERT. Touto cestou by sme chceli pozvať všetkých zamestnancov spoločnosti Duslo, a.s., ale aj ostatných záujemcov o ponúkaný sortiment výrobkov, aby navštívili našu predajňu, ktorá je v prevádzke od 3.3.2014.

Otváracie hodiny:

pondelok až piatok od 7:00 do 12:00 hod., od 12:30 do 15:00 hod.

email: predajna@duslo.sk

Kontakt: 031/775 24 60

Z ponuky vyberáme nasledovné hnojivá určené pre maloodberateľov:

• Granulované hnojivá dusíkaté LAD a močovina, dusíkaté s obsahom síry a horčíka MAGNISUL®. Tieto hnojivá sú vhodné na základné hnojenie dusíkom, sírou a horčíkom pre všetky typy plodín.

• Špeciálne hnojivo DUCANIT® je 100 % vodorozpustný liadok vápenatý, GG kvality. Produkt je dokonale rozpustný vo vode, preto sa používa v špeciálnom záhradníctve, na hydroponické pestovanie zeleniny, ovocia aj kvetov v skleníkoch, na kvapkové závlahy, resp. zálievku.

Predaj granulovaného hnojiva LAD 27% je regulovaný rozhodnutím Európskeho Parlamentu a Rady č. 1148/2019/ES ku dňa 01.02.2021.  

(predaj umožnený pre podnikateľov v oblasti poľnohospodárskych činností)

• Kvapalné hnojivá DAM® a DUMAG®.

Oba tieto typy kvapalných hnojív sú vhodné ako na foliárnu aplikáciu (pozor na popálenie listov), tak aj na zálievku všetkých typov plodín.

Doterajší sortiment predávaných výrobkov je rozšírený o ďalšie druhy hnojív z produkcie našej skupiny AGROFERT. Konkrétne ide o hnojivá z produkcie Lovochemie,a. s. Lovosice a IKR Agrár:

  • CERERIT (NPK 8-13-11) je bezchloridová forma NPK najčastejšie používaná na základné hnojenie záhradných plodín.
  • LOVOGREEN (NPK 20-5-8+2MgO) je komplexné granulované hnojivo zelenej farby, špeciálne vyvinuté na hnojenie všetkých druhov trávnikov (okrasné trávniky, ihriská).
  • LOVOFLOR (NPK 4-2,5-3) je kvapalné hnojivo určené na aplikáciu zálievkou pre kvety ako exteriérové, tak aj interiérové.
  • Komplexné hnojivá NPK

Pre domácich majstrov a kutilov: Rôzne typy lepidiel DUVILAX v 250 g, 500 g, 1 kg, 5 kg, 10 kg a 30 kg balení.