Duslo je Senior Friendly

Duslo získalo ocenenie Senior Friendly 2017 za zriadenie Zariadenia pre seniorov s ambulantnou formou pobytu vo svojom Centre zdravotnej starostlivosti. Zariadenie primárne slúži rodičom zamestnancov podniku a bývalým zamestnancom.

Projekt Senior Friendly - priateľskí, otvorení a ústretoví k seniorom, je projektom na podporu, angažovanosť a záujem o zlepšenie a skvalitnenie života seniorov. Jeho zámerom je oceniť firmy, inštitúcie a organizácie, poskytovateľov produktov a služieb, ktorí ponúkajú určité benefity, služby, výrobky, výhody, aktivity a možnosti uplatnenia pre seniorov v rôznych oblastiach.
Starostlivosť o seniorov, či už súčasných alebo bývalých zamestnancov, považuje Duslo za dôležitý faktor spoločenskej zodpovednosti. Uvedeným projektom vedenie spoločnosti pomáha svojim zamestnancom v starostlivosti o rodičov vo vyššom veku, niektorých z nich aj so zdravotnými problémami.
S vedomím, že o ich blízkych je odborne a v príjemnej atmosfére postarané, môžu zamestnanci Dusla vykonávať prácu pokojne, bez vonkajších stresujúcich situácií.

 

Fotogaléria