Súťaž vo varení gulášov 2017

Už tradične v septembri sa na futbalovom štadióne FK Slovan Duslo Šaľa uskutočnila súťaž Duslákov a Vuchťákov vo varení guláša, do ktorej sa prihlásilo 23 tímov.Návštevníkov zabával Mimo (Milan Ambróz) z Fun Rádia a DJ Cali. Profesionálny kuchár Daniel Hrivňák asistoval pri varení, ochutnal guláš každého tímu a poradil, ako ho vylepšiť. Popoludní griloval a pripravoval dresingy.

Víťazi sa vyhlasovali v troch kategóriách. Súťaž o Najlepší guláš vyhrali Guličkári. Kategória Najkrajšie oblečenie sa stala korisťou tímu Kuchtík – Vuchtík a najkrajšiu výzdobu stola pripravili v tíme M-A-R-VE-L heroes.

Uznanie si však zaslúži všetkých 23 tímov, pre ktorých najväčšou odmenou bola rýchlosť, akou sa vyprázdňovali kotlíky a spokojnosť návštevníkov s chutnými gulášmi.

Popoludní vzbudili veľký záujem účastníkov zábavné súťaže, do ktorých sa zapájali s obrovským nasadením. Súťažiaci sa prekonávali vo výkonoch a diváci ich mohutne povzbudzovali. K dobrej nálade a najmä do tanca zahrala výborná Ľudovka, na tanečnom „parkete“ nebolo prázdneho miesta.

Aj tento ročník súťaže sa vydaril a už sa všetci tešíme na ten nasledujúci J.

 

Fotogaléria