V Dusle pred Vianocami

Pri príležitosti sviatku Mikuláša mali deti a vnuci našich zamestnancov krásny zážitok - predstavenie „Zázračný deň začína“ v podaní šalianskeho súboru Materinky. Niektoré detičky si v predstavení aj zahrali a zatancovali spolu s Mikulášom, anjelom, čertom aj ježibabou. Najžiadanejší bol Mikuláš, ktorý rozdeľoval mikulášske balíčky. Na oplátku deti zarecitovali jemu aj všetkým divákom krátku básničku či zaspievali pieseň. Všetkým žiarili očká a úsmevy na tvári z radosti nad darčekom a z krásneho zážitku.

Aj dospeláci prežívali predvianočnú atmosféru na dusláckych Vianočných trhoch. V ponuke boli oplátky, med, ovocné víno, vianočné ozdoby, zvončeky a ďalšie produkty či výrobky kolegov.
Vianočné trhy spríjemnili umelci zo Základnej školy a Základnej umeleckej školy v Močenku - Mikuláš a čerti s gitarou a hráči na saxofón. V podaní folklórneho súboru Sečkár z Močenku zazneli ľudové piesne a tanečníci zatancovali krásne ľudové tance. Všetci si pochutili na výbornom zabíjačkovom tanieri a bonusom bolo pečené prasiatko.

 

Fotogaléria